Előzmények
Attibati | hozzászólásai | válasz erre | 2020.02.24 13:04:59 (78576) |
Az esetek többségében - tapasztalatom szerint - az a baj az ilyen ösvényekkel, hogy soha nem is volt ott ösvény. Sajnos sok trekkelő szerkesztés és kommentárok nélkül töltötte fel a trekjeit a tuhura így bennemaradtak az iránymenetes árkon/bokron átmenő szakaszok is.[ előzmény: (78574) Wilka74, 2020.02.24 12:07:53] |
|
Wilka74 | hozzászólásai | válasz erre | 2020.02.24 12:07:53 (78574) |
Sziasztok!
Nem tudok jobb topikot, bocs ha nem ide való a kérdés. Túra tervezéshez és láda keresés közben, a turistautak.hu térképeit használom az esetek 99%-ban, nagy megelégedéssel. A GPS-re és a BaseCamp-be is a turiastautak.hu-ról töltöm le a térképeket. Amíg a Pilisben jártam nem volt annyira jellemző, elvétve azért ott is akadt, de most a Börzsönyben többször találkoztam vele, hogy bizony már nincs ott ösvény, ahol a térkép még jelöli. Ez nyilván azért van, mert a korábban betrackelt ösvényt azóta már járhatatlanra nőtte a növényzet. Az volna a kérdésem, hogy hogyan lehet megoldani, hogy ha ilyen részen megyek, akkor a "nehezen járható", vagy "nem út", vagy "benőtt", vagy "elkerítve stb."megjegyzéseket fel lehessen írni/íratni a TUHU következő verzióiban, hogy mások számítsanak rá, hogy az az ösvény már nem járható.
Köszönöm!
Wilka |
|
|
|