Előzmények
gusty | hozzászólásai | válasz erre | 2020.01.05 10:59:21 (78356) |
Szerintem a userek többsége nem érzékeli a különbséget, magam is azt gondolnám, hogy a térképen azt kell látnom, amit az erdőben a fákon.
Persze belátom, hogy lehet különbség, de a laikus user számára az semmit nem fog mondani, hogy OSM, de hogy egyértelmű legyen, feltüntetem.
[ előzmény: (78355) Hev, 2020.01.04 21:05:33] |
|
Hev | hozzászólásai | válasz erre | 2020.01.04 21:05:33 (78355) |
Igen igazad van, azért ez a szöveg nem igazán pontos: Jelzett turistautak kiemelés
Mivel ez nem a tuhus-utakat emeli ki hanem az OSM féle utakat, ezért az elnevezésbe pontosabb lenne az OSM jelzett turistautak - elnevezés.
A kettő között vannak eltérések.[ előzmény: (78354) gusty, 2020.01.04 19:21:38] |
|
gusty | hozzászólásai | válasz erre | 2020.01.04 11:43:31 (78352) |
Köszönöm a jelzést. Úgy tűnik, ez megszűnt, de rétegként továbbra is rátehetők a turista utak.
Kárpótlásul betettem helyette egy topo térképet.
[ előzmény: (78351) Hev, 2020.01.04 10:50:12] |
|
|
|