Előzmények
tau 0470 | hozzászólásai | válasz erre | 2012.10.26 18:50:51 (66331) |
Köszönöm, nekem is sikerült a számomra érdekes megyék, ill. Budapest ládáit a Bluedog szerinti leírás alapján rátenni a Garmin 30-asra.
Segítségével találtam már ládát is úgy, hogy közben olvashattam a készüléken a ládaleírást és a logokat. :-)
Üdv.[ előzmény: (66329) szapte, 2012.10.26 17:25:27] |
|
szapte | hozzászólásai | válasz erre | 2012.10.26 17:25:27 (66329) |
Szia "tau 0470"!
Nekem sikerült megoldanom a problémát!!! Groundspeak (gpx) formátumban mentettem Hajdú-bihar összes ládáját. Most már látja a gps!
Üdv.[ előzmény: (66248) tau 0470, 2012.10.20 15:22:06] |
|
tau 0470 | hozzászólásai | válasz erre | 2012.10.20 15:22:06 (66248) |
Szervusz Szapte!
Sajnos az én eTrex 30-asom sem látja sem így, sem a Bluedog által leírt módon a ládákat. Én ".gdb MapSource v3"-ként töltöm le, majd megnyitva azt, a MapSource "Küldés a készülékre" (felső sor, a készülékre mutató kék nyíl) gombjával küldöm az eszközre a pontokat. A GPS-en ez a Garmin/GPX mappában előszöt Temp-ként, majd "Imported_dátum_szám.gpx" formátumban fog látszani a hardver biztonságos eltávolítása után.
Természetesen MapSource program legyen a PC-n! :-)
Jó szórakozást![ előzmény: (66245) szapte, 2012.10.20 10:02:46] |
|
szapte | hozzászólásai | válasz erre | 2012.10.20 10:02:46 (66245) |
Sziasztok!
S.O.S. segítségre lenne szükségem! Vásároltam magamnak egy Garmin eTrex 20-ast. Csatlakoztattam a gépemhez és a belső memória GPX könyvtárába beletettem geoládák adatait GPX formátumban, a GPS mégsem látja a láda adatait! Amikor a fő menűsor geoládák nevű menűjébe bemegyek azt írja, hogy üres. Mi lehet a baj? Segítsetek.
Töltöttem rá Zemplén térképet is RUS kiterjesztéssel. Azt sem látja!
Előre is köszi. |
|
|
|