Előzmények
R.Guszty | hozzászólásai | válasz erre | 2017.06.05 07:44:44 (3915) |
Ha jól rémlik 10000 útpont után archivál automatikusan, de be lehet állítani napi mentésre is, és akkor minden nap automatikusan átkerül a track az archívumba.[ előzmény: (3914) LionDaddy, 2017.06.04 10:58:44] |
|
LionDaddy | hozzászólásai | válasz erre | 2017.06.04 10:58:44 (3914) |
Az Oregon 450 - de gondolom a többi típus is - a manuálisan ill. 3000 útpont (ez nem biztos, de erre emlékszem) rögzítése után az automatikusan mentett track-et áthelyezi az archív mappába, a current mappában mindig csak az éppen rögzítés alatt álló track-et találod.[ előzmény: (3913) leve2002, 2017.06.04 10:44:13] |
|
leve2002 | hozzászólásai | válasz erre | 2017.06.04 10:36:35 (3912) |
Sziasztok! Tegnap tekertem 70km-t. A vasútállomáson az előző nyomvonalat mentettem, majd töröltem a tracket. A GPS 3m-es nyomvonalmentésre van beállítva, de semmit sem rögzített. Több mint 15 pontom elúszott... Miért lehet ez? Eddig mindig jól működött. |
|
|
|