Előzmények
5N | hozzászólásai | válasz erre | 2012.03.16 21:12:47 (152) |
Nem mondom,hogy ártatlan,csak,hogy jól tettétek a "sárga lapot",mert én "pirosat" adtam volna,de így már lehet,hogy én is csak sárgát.[ előzmény: (151) Attibati, 2012.03.16 19:53:51] |
|
5N | hozzászólásai | válasz erre | 2012.03.16 19:23:06 (150) |
Így már azért nem annyira égbekiáltó.Nekem is rendszeres szakadások vannak a trackbe és mindig összekötöm a mapsource-be.[ előzmény: (149) Attibati, 2012.03.16 19:07:56] |
|
Attibati | hozzászólásai | válasz erre | 2012.03.16 19:07:56 (149) |
Nem a nemzeti ünnepen készült a track, néhány napos az eset. Nem kételkedem abban, hogy járt a ponton az illető. A rossz track rögzítési mód vagy a mentett track okozhatta azt, hogy nem közelítette meg az előírt 10 méterre a ládát. Ezt a hibát próbálta a trackpontok áthelyezésével csökkenteni.
Figyelmeztettem, hogy az eredeti, 5 méteres távolságalapú rögzítési móddal készült tracket kell beküldeni. Amennyiben nincs meg a 10 méter, az adminisztrátornak kell írni, aki elbírálja az esetet.[ előzmény: (147) Péter60, 2012.03.16 12:30:54] |
|
|
|